Łukowa godz. 8.00; 10.00;  16.30

Rekolekcje przed nawiedzeniem wielkopiątkowego Krzyża św. Jana Pawła II.

W dniach 31 sierpnia  - 2 września będziemy przeżywać rekolekcje przed nawiedzeniem wielkopiątkowego Krzyża św. Jana Pawła II. Nawiedzenie rozpocznie się 5 września o godz. 17.00, a zakończy 6 o 15.00. Spotkania rekolekcyjne będą:

·      W Łukowej w czwartek, piątek i sobotę o godz. 8.00 i 19.00.

·      W Babicach w piątek o 16.00 i w sobotę o 17.30

·      W Osuchach w czwartek i piątek o 17.30.

·      Spowiedź będzie każdego dnia rekolekcji podczas Mszy św., a w sobotę pół godziny przed Mszą – wtedy będzie kilku księży spoza parafii. Zapraszamy wszystkich do duchowego przygotowania się na nawiedzenie, bo tylko wtedy będziemy mieli szansę na doświadczenie Bożej miłości.

·      W piątek będzie taca dla ks. rekolekcjonisty, a w sobotę złożymy ofiary na tacę przeznaczoną na budowę centrum Caritas im. Kardynała Wyszyńskiego w Zamościu.

Z okazji nawiedzenia Krzyża Jana Pawła II będzie można nabyć krzyż pamiątkowy w cenie 10 zł. Poświęcenie tych krzyży będzie na pożegnanie Krzyża papieskiego

czwartek,
19 października 2017