Łukowa godz. 8.00; 10.00;  16.30

Intencje Apostolstwa modlitwy 2017r.

Sierpień:

Intencja papieska: Aby artyści naszych czasów poprzez dzieła swojego geniuszu pomagali wszystkim odkrywać piękno świata stworzonego.

Parafialna: Aby nawiedzenie naszej parafii przez Krzyż św. Jana Pawła II odnowiło i umocniło wiarę wszystkich parafian.

Diecezjalna: Oświętość i trzeźwość naszych rodzin.

Za Ojczyznę: O Polskę wolną, sprawiedliwą i wierną Chrystusowi, którego uznała za swego Króla i Pana.

Wrzesień:

Intencja ewangelizacyjna: Aby nasze parafie, ożywiane duchem misyjnym, były miejscami, gdzie przekazuje się wiarę i daje świadectwo miłośc

Parafialna: O Boże błogosławieństwo dla uczniów i nauczycieli w nowym roku szkolnym.

Diecezjalna: O odnowienia i umocnienia wiary, nadziei oraz miłości w sercach kapłanów i wiernych świeckich.

Za Ojczyznę: O wierność Bogu i wolność od nienawiści.

Październik:

Intencja ogólna: Aby w świecie pracy wszystkim były zagwarantowane poszanowanie i ochrona praw, a bezrobotnym została dana możliwość przyczyniania się do tworzenia wspólnego dobra.

Parafialna: O umiłowanie modlitwy różańcowej przez naszych parafian.

Za Ojczyznę: O wierność Bogu i konsekwentne chrześcijańskie życie.

Listopad:

Intencja ewangelizacyjna: Aby chrześcijanie w Azji, dając świadectwo Ewangelii swoimi słowami i czynami, przyczyniali się do dialogu, pokoju i wzajemnego zrozumienia, zwłaszcza z wyznawcami innych religii.

Parafialna: Za zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin.

Za Ojczyznę: O wierność Bogu i pokój społeczny.

Grudzień:

Intencja ogólna: Aby osoby starsze, wspierane przez rodziny i przez wspólnoty chrześcijańskie, współpracowały, wykorzystując mądrość i doświadczenie, w przekazywaniu wiary i wychowaniu nowych pokoleń.

Parafialna: O przeżywanie Adwentu i świąt Bożego Narodzenia po bożemu: w zgodzie, miłości i na modlitwie.

Za Ojczyznę: O wierność Bogu w podejmowanych decyzjach i codziennym życiu.

czwartek,
19 października 2017