REKOLEKCJE    ADWENTOWE
W   PARAFII    ŁUKOWA 2017r.

W dniach 14 – 17 grudnia będziemy przeżywali rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Tomasz Kielar, proboszcz z Werchraty. Spowiedź w sobotę 16 grudnia. Zakończenie rekolekcji w niedzielę. Każdy, kto będzie uczestniczył w rekolekcjach, wysłucha uważnie przynajmniej trzech nauk rekolekcyjnych, przystąpi do spowiedzi i komunii świętej może uzyskać odpust. W niedzielę na zakończenie rekolekcji ojciec rekolekcjonista udzieli specjalnego błogosławieństwa z odpustem. Ofiary na tacę w niedzielę będą znakiem naszej wdzięczności dla rekolekcjonisty.
                              Porządek rekolekcji:

Czwartek, piątek, sobota

Łukowa:

godz. 9.00 –  Msza św. z nauką dla dorosłych

godz. 15.30– Msza św. z nauką dla dzieci

godz. 18.00– Msza św. z nauką dla wszystkich, po Mszy św. nauka dla młodzieży

Osuchy: godz. 10.30 – Msza św. z nauką dla wszystkich

Babice:  godz. 12.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

Spowiedź w sobotę 16 XII:

Łukowa: od 8.30; od 15.00; od 17.15

Osuchy: od 10.00

Babice:  od 11.30

W niedzielę zakończenie rekolekcji - porządek niedzielny
Do spowiedzi przygotowujemy się robiąc rachunek sumienia na podstawie książeczki do nabożeństwa. Dorośli powinni skorzystać z rachunku sumienia dla dorosłych, dzieci z rachunku sumienia dla dzieci. Nie można przystępować do spowiedzi bez należytego przygotowania! Konieczny jest dokładny rachunek sumienia. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.

sobota,
26 maja 2018