W każdą sobotę o godz. 17.00 Msza św. niedzielna.

14.01.2017r. – chrzest dzieci godz. 17.00; Konferencja i spisywanie aktów chrztu w piątek o godz. 17.00

28.01 – Chrzest godz. 16.00. Konferencja i spisywanie aktów chrztu w piątek o godz. 17.00

11.02 – Chrzest dzieci o godz. 17.00. Konferencja i spisywanie aktów chrztu w piątek o godz. 17.00

25.02 – Chrzest dzieci o godz. 17.00. Konferencja i spisywanie aktów chrztu w piątek o 17.00.

Te terminy są przewidziane. Obowiązują daty i godziny podane w ogłoszeniach parafialnych. Proszę sprawdzić TUTAJ.

wtorek,
21 lutego 2017

Wtorek, Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła

Wyjazd na kulig