W każdą sobotę o godz. 18.00 Msza św. niedzielna (godzina zmienia się w zależności od pory roku).

Terminy spotkań młodzieżowych w 2016 roku:

16.12., 23.12.

Od września zeszłego roku młodzież z Babic gromadzi się na formacyjnych spotkaniach. Regularnie, co dwa tygodnie w piątkowy wieczór próbujemy rozwijać swoją wiarę i poznawać Pana Boga. Jest to także czas radośnie spędzonych chwil w gronie rówieśników. Wszystkich chętnych zapraszamy co drugi piątek miesiąca o godz. 19.00 do kościoła lub S P w Babicach. Ty także możesz dołączyć do nas :)

wtorek,
25 kwietnia 2017