W każdą sobotę o godz. 18.00 Msza św. niedzielna (godzina zmienia się w zależności od pory roku).

Witaj drogi Gościu!

Stacje Drogi Krzyżowej w naszym kościele.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii pw Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łukowej k/Biłgoraja. Zapraszamy do zapoznania się z naszą parafią i do wspierania jej swoja modlitwą. Niech Cię Bóg błogosławi i strzeże.

„Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem” - w 2017 roku i na całą przyszłość.

Wyjazd na Lednicę

Harmonogram wyjazdu na Lednicę:

Wyjazd wcześnie rano w piątek 2 czerwca, dojazd do Gniezna i zwiedzanie miasta

Nocleg w Gnieźnie

Sobota rano - wyjazd na pola lednickie i udział w spotkaniu

Po zakończeniu (po północy) powrót do domu – najprawdopodobniej będzie to niedzielne popołudnie

Chętnych prosimy o kontakt z ks. Grzegorzem Tel 530 207 378 lub na facebooku

Koszt wyjazdu wynosi 150 zł

O szczegółach będziemy informować 

Dziękujemy 115 osobom, które zgłosiły się by oddac krew. Ze względów zdrowotnych krew mogło oddać 105 osób i tyle oddalło. Dziękujemy Zespołowi pobierajacemu i zespołowi Klubu HDK

Współcześni polscy męczennicy

Błogosławieni Michał Tomaszek i Zbigniew Strzałkowski