Wizyta pasterska 2017/18

2 stycznia 2018r. wtorek: Łukowa III – od państwa Dzikoniów 1 ks.; Padjasków 1 ks.; od Łukowej I –  1 ks.

3 stycznia środa: Łukowa I od strony północnej 2 księży i południowej od Chmielka 1 ks.

4 stycznia czwartek: Łukowa II od państwa Michalców i Puchaczów (2ks); od kościoła 1ks.

5 stycznia I piątek: Domy nad rzeką i Kol. Łukowa.

8 stycznia poniedziałek: Od 9.00 - Nowa Wieś 2 księży z obu stron. Od godz. 15.00 Łukowa II od gminy; Dom Nauczyciela przy szkole i Agronomówka. Po skończeniu tych częsci księża przejdą do Domu Nauczyciela przy plebanii.

Prosimy o pojazd po księży na godz. 8.45.

Gdyby w tym czasie wypadł pogrzeb plan zostanie zmodyfikowany.

sobota,
24 lutego 2018