W każdą sobotę o godz. 17.00 Msza św. niedzielna.

Wszystkim naszym Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia noworoczne: Niech Was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami i niech Was obdarzy łaską. Niech zwróci ku wam oblicze swoje i niech Was obdarzy pokojem. Przeżyjmy wszyscy ten Rok Wiary z Bogiem i pod opieką Matki Bożej, wzrastając w wierze, nadziei i miłości. a nie będzie to rok stracony. Bóg potrafi zadbać o szczęście tych, którzy Mu ufają. Życzymy Wam niezachwianej ufności pokładanej w Bogu i płynącego od Boga pokoju. Szczęść Boże.

piątek,
24 marca 2017