Łukowa godz. 8.00; 10.00;  16.30

Rekolekcje wielkopostne 2013r.

W dniach 13 – 16 lutego będziemy przeżywali rekolekcje wielkopostne. Spowiedź w sobotę 16 lutego. Zakończenie rekolekcji również w sobotę. Każdy, kto będzie uczestniczył w rekolekcjach, wysłucha uważnie przynajmniej trzech nauk rekolekcyjnych, przystąpi do spowiedzi i komunii świętej może uzyskać odpust. W sobotę na zakończenie rekolekcji ojciec rekolekcjonista udzieli specjalnego błogosławieństwa z odpustem. Ofiary na tacę na zakończenie rekolekcji będą znakiem naszej wdzięczności dla rekolekcjonisty. Rekolekcje będzie głosił ksiądz pracujący we Lwowie.

Porządek rekolekcji:

Środa popielcowa czwartek – piątek

Łukowa:

godz. 9.00 –  Msza św. z nauką dla dorosłych

godz. 15.30– Msza św. z nauką dla dzieci

godz. 18.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich, po Mszy św. nauka dla młodzieży

Babice: godz. 12.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

Osuchy: godz. 10.30 – Msza św. z nauką dla wszystkich

Spowiedź w sobotę i zakończenie rekolekcji:

Łukowa: od 8.30; od 15.00; od 17.30

Babice:   od 11.30

Osuchy: od 10.00

Do spowiedzi przygotowujemy się robiąc rachunek sumienia na podstawie książeczki do nabożeństwa. Dorośli powinni skorzystać z rachunku sumienia dla dorosłych, dzieci z rachunku sumienia dla dzieci. Nie można przystępować do spowiedzi bez należytego przygotowania! Konieczny jest dokładny rachunek sumienia. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.

piątek,
17 listopada 2017