W każdą sobotę o godz. 18.00 Msza św. niedzielna (godzina zmienia się w zależności od pory roku).

Byli duszpasterze

Ks. Mariusz Lasota
Pochodzi z miejscowości Narol Wieś. Ur. 28 maja 1979 w Lubaczowie. Skończył Liceum Ogólnokształcące przy NiższymSeminarium Duchownym Księży Michalitów w Miejscu Piastowym tam zdając maturę, a następnie wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej z siedzibą w Lublinie. Święcenia kapłańskie otrzymał z rąk ks. bpa Jana Śrutwy 5 czerwca 2004 roku w Katedrze Zamojskiej. W tym samym roku został skierowany do pracy w parafii św. Jerzego w Biłgoraju. Decyzją z dnia 23 czerwca 2008 został przeniesiony do parafii w Łukowej. 22.01.2013r. otrzymał nominację do parafii Klemensów.

Wdzięczni za 4,5 letnią posługę życzymy Księdzu Bożego błogosławieństwa i zapewniamy o modlitwie.

Ks. Dariusz Komadowski

Wikariusz

Ks. Dariusz Komadowski
Ur. 27 lipca 1983r. w Tomaszowie Lubelskim. Ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim, tam zdając maturę w 2002r. Tego samego roku wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej w Lublinie. 5 maja 2007r. przyjął święcenia diakonatu w Katedrze Zamojskiej z rąk ks. bpa Wacława Depo. Po szóstym roku formacji obronił pracę magisterską pt. „Eklezjotwórczy wymiar chrystofanii paschalnych” w Katedrze Teologii Religii Instytutu Teologii Fundamentalnej pod kierunkiem o. prof. dr. hab. Ireneusza Sławomira Ledwonia OFM, a następnie został skierowany na roczną praktykę do parafii p.w. św. Marii Magdaleny w Biłgoraju. 6 czerwca 2009r. otrzymał, z rąk ks. bpa Wacława Depo, święcenia kapłańskie, a 22 czerwca został skierowany do pracy w parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Łukowej.

wtorek,
25 kwietnia 2017