W każdą sobotę o godz. 17.00 Msza św. niedzielna.

Szkoła Modlitwy Człowieka Zabieganego

Jeśli ciągle biegniesz, zatrzymaj się. Przecież świat ci nie ucieknie. Wieczność... Warto na codzienne życie patrzyć z perspektywy życia, które się nie kończy...

Nie jestem mnichem, więc modlitwa u mnie kuleje - tłumaczy się niejeden zabiegany człowiek. Ale można to zmienić. Nie zaniedbując żadnego ze swoich ważnych obowiązków. Chcesz spróbować?

Odcinki szkoły :)

wtorek,
21 lutego 2017

Wtorek, Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła