Łukowa godz. 8.00; 10.00;  16.30

Wymagania stawiene kandydatom do bierzmowania

1. Życie zgodne z wiarą katolicką, w tym przede wszystkim uczestnictwo w Mszy św. niedzielnej i świątecznej.
  2. Znajomość pacierza.
  3. Znajomość katechizmu.
  4. Znajomość liturgii Mszy św.
  5. Znajomość tajemnic różańcowych i umiejętność modlitwy na różańcu.
  6. Odprawienie Pierwszych Piątków Miesiąca.
  7. Przeczytanie i znajomość Ewangelii wg św. Marka.
  8. Ocena z religii w szkole co najmniej dostateczna.

sobota,
23 września 2017