Łukowa godz. 8.00; 10.00;  16.30

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Program pielgrzymki

Program pielgrzymki do Ziemi Świętej

POTWIERDZENIEM zapisania się na pielgrzymkę jest wpłata zaliczki w wysokości 1000 zł. od osoby na konto biura koordynatora wyjazdu.

Konto:  BGŻ 68 2030 0045 1130 0000 1053 9550  BP, Krzysztof Wojsiat 'K&M Travel’ , 81-602 Gdynia, ul. Chwarznieńska 160A.  W tytule przelewu wpisać: Z/S/01/02/12 – Lukowa.

Wyjazd na pielgrzymkę: sobota godz. 9.00 Msza św. ; po  Mszy św. wsiadamy do autobusu i ruszamy. Po drodze do Warszawy coś zjemy (dla chętnych).

Wylot z Warszwy tak jak podano w informacjach.

Pozrowienia dla pielgrzymów i rodzin.

sobota,
23 września 2017