W każdą sobotę o godz. 17.00 Msza św. niedzielna.

Rekolekcje adwentowe 2010

Rekolekcje prowadzi Duch Święty, a posługuje się ojcem Ireneuszem Homoncikiem, redemptorystą z Zamościa.

Program rekolekcji:   środa 08 – sobota 11.12 2010:

Łukowa:

godz. 9.00 – Msza św. z nauką dla dorosłych
godz. 15.30– Msza św. z nauką dla dzieci
godz. 18.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich
po Mszy św. nauka dla młodzieży

Babice: godz. 12.00 – Msza św. z nauką dla wszystkich

Osuchy: godz. 10.30 – Msza św. z nauką dla wszystkich

Spowiedź w piątek:
Łukowa: od 8.30; od 15.00; od 17.30
Babice: od 11.30
Osuchy: od 10.00