W każdą sobotę o godz. 18.00 Msza św. niedzielna (godzina zmienia się w zależności od pory roku).

Rada Duszpastersko Ekonomiczna parafii Łukowa.

Z urzędu: proboszcz - ks. Waldemar  najstarszy wikariusz – ks. Tomasz

Z wyboru:

Z Babic: Janina Kowalik i Stanisław Lewczyk.

Z Łukowej I: Piotr Kornik.

Z Łukowej II: Stanisław Hajda.

Z Łukowej III: Krzysztof Ćwik.

Z Łukowej IV: Jan Mach.

Z Osuch: Piotr Makuch.

Jako przedstawiciel pracowników parafii: Bogusław Jonak.

Jako przedstawiciel organizacji religijnych: Elżbieta Jabłońska i Krystyna Mędryk.

Dnia 11. stycznia 2015 roku członkowie rady złożyli uroczyste ślubowanie.Wybrane rady podjęły swoje funkcjonowanie na okres 5 lat.

Przewodniczącym z urzędu jest ks. proboszcz, zastępcą pan Jan Mach, sekretarzem pani Elżbieta Jabłońska.

niedziela,
28 maja 2017

Niedziela, VII Tydzień Wielkanocny Rok A, I Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Odpust św. Andrzeja Boboli