W każdą sobotę o godz. 17.00 Msza św. niedzielna.

19.03.2017

Panie, przymnóż nam wiary!

1.        Dziś różaniec o godz. 15.30, o 16.00 Gorzkie Żale i o 16.30 Msza św.

2.        Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek: dzieci o godz. 15.00, dorośli godz. 16.00.

3.        Dziękujemy za tacę na inwestycje w naszych świątyniach. Łukowa 4880,70 zł. w tym dolary i Euro; Babice 967,10 zł i Osuchy 207,50 zł. Bóg zapłać.

4.        Ofiara bezimienna 200 zł. Bóg zapłać.

5.        Jutro uroczystość św. Józefa przeniesiona z dnia dzisiejszego. Msze będą o godz. 7.00 i 7.25 oraz o godz. 17.00 za Mężczyzn.

6.        Jutro po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Rady Parafialnej.

7.        We wtorek będzie Msza św. Rodziny Radia Maryja w Łukowej o godz. 17.00.

8.        W sobotę uroczystość Zwiastowania NMP. Msze św. będą w Łukowej o godz. 8.00, 10.00 i 17.00; w Babicach o 9.00 i w Osuchach o 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00. Na Mszy św. o 17.00 będzie możliwość podjęcia Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

9.        Za tydzień po Mszach św. będą zbierane ofiary na KRZ.

10.        Klub Honorowych Dawców Krwi i nasza parafia zapraszają na wiosenną akcję poboru krwi w niedzielę za tydzień do budynku gimnazjum w Łukowej w godz. 8.30 – 14.30.

11.        W najbliższym tygodniu księża odwiedzą chorych. W środę ks. Grzegorz i ks. Tomasz, w czwartek ks. proboszcz. W najbliższą niedzielę o godz. 10.00 będą chrzty dzieci. Konferencja dla rodziców i chrzestnych w piątek o 17.00.

12.        Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę na Ukrainę proszone są o zgłoszenie się do zakrystii by otrzymać numer konta na które trzeba wpłacić należność za wyjazd.

13.        W przedsionku kościoła jest prasa katolicka. Do NIEDZIELI dołączona jest płyta z filmem „Dla ciebie Polsko Powstanie Zamojskie 1942 – 1944”. W NIEDZIELI warto przeczytać krótkie informacje z życia Kościoła i artykuły: „Łowca smoków”; „Matka Boża przemówiła”; „Życie jest cudem”; „ABC Prymasa Tysiąclecia”.
Dla młodzieży jest DROGA z wieloma ciekawymi artykułami o cudzie życia i aborcji. Jest też o dziewczynie, która została poczęta w wyniku gwałtu.

Niech nam Bóg błogosławi, byśmy umieli korzystać z darów Ducha Świętego.

Intencje Apostolstwa modlitwy

marzec:

Papieska ewangelizacyjna: Aby prześladowani chrześcijanie doświadczyli wsparcia całego Kościoła przez modlitwę i w postaci pomocy materialnej.

Parafialna: O owoce Wielkiego Postu i rekolekcji – o łaskę nawrócenia dla każdego z nas.

Za Oczyznę: Z Maryją Królową Polski modlimy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu

piątek,
24 marca 2017