W każdą sobotę o godz. 17.00 Msza św. niedzielna.

19.02.2017

Panie, przymnóż nam wiary!

1.        Dziś różaniec o godz. 15.30, o 16.00 nieszpory i o 16.30 Msza św.

2.        Dziękujemy za tacę na nasze seminarium duchowne.

3.        Wpłynęły ofiary: na kwiaty z Łukowej II 3530 zł, na potrzeby parafii od stacji paliw 500 zł. Bóg zapłać.

4.        W  najbliższym tygodniu księża odwiedzą chorych. W środę ks. Tomasz, w czwartek ks. proboszcz, w piątek ks. Grzegorz.

5.        W sobotę o godz. 17.00 chrzest dzieci. Konferencja dla rodziców i chrzestnych oraz spisywanie aktów chrztu w piątek o godz. 17.00.

6.        W przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

7.        W przyszłą niedzielę planujemy wyjazd do kina na film „Zerwany kłos”. Film ma być wyświetlany specjalnie dla nas o godz. 19.00. Wyjazd z placu kościelnego o godz. 17.40. Zapisywać się można już dziś i do piątku. Koszty biletu i przejazdu 30 zł od osoby.

8.        O pielgrzymce na Ukrainę więcej informacji podamy w niedzielę za tydzień – mamy taką nadzieję.

9.        Jeszcze do końca lutego można oglądać w KOKu wystawę skarbów naszej parafii wzbogaconą o historię gminy. GOK zaprasza.

10.        W przedsionku kościoła jest prasa katolicka. W NIEDZIELI warto przeczytać krótkie informacje z życia Kościoła i artykuły: „Nadworny lekarz Pana Boga”; „Kapitan w spódnicy”; „Naprawianie polskiej szkoły”; „Świętość jest taka prosta”. Dla młodzieży jest DROGA a w niej między innymi: o konfliktach między pokoleniami; „Rodzic – przyjaciel czy wróg?; „Nadzwyczajnie sprawny”.

11.         Do wieczności odeszła Eugenia Bieg z Łukowej IV. Dobry Jezu…

12.        Niech nam Bóg błogosławi, byśmy byli ludźmi zgody i pokoju.

wtorek,
21 lutego 2017

Wtorek, Rok A, I Dzień powszedni albo wspomnienie św. Piotra Damianiego, biskupa i doktora Kościoła

Wyjazd na kulig