15.07.2018

Panie, przymnóż nam wiary!

1.    Dziś różaniec o godz. 15.30; o 16.00 nieszpory, a o 16.30 Msza św.

2.    W najbliższą niedziele z racji św. Krzysztofa (25.07) Błogosławieństwo pojazdów i kierowców po każdej mszy św. Zbiórka ofiar przy poświeceniu do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy MIVA Polska.

3.    Przez całe wakacje kancelaria parafialna będzie czynna w dni powszednie tylko rano od 8.00 do 9.00. Dodatkowo w sobotę od 17.00 do 17.45.

4.    W przedsionku kościoła jest do nabycia tygodnik NIEDZIELA, w którym warto przeczytać krótkie informacje z życia Kościoła oraz artykuły: „Zamach na Jasną Górę”; „Watykańskie tajemnice- rozmowa z watykańskim klucznikiem”; „Z krzyżem przez Amerykę”; „Biłgorajska Nuta”.

5.    Dla dzieci jest także Mały Rycerzyk Niepokalanej. Zachęcamy, aby nabyć dla swoich dzieci i wnuków.

6.    Módlmy się także o dobre urodzaje i dobra pogodę dla pracujących i odpoczywających.

7.    Można zapisywać się na XXXVI pieszą pielgrzymkę na Jasna Górę.

8.    W tym tygodniu zmarł Wiesław Czerwonka z Łukowej III. Dobry Jezus

9.    Niech Wypoczywającym i pracującym na wakacjach Bóg błogosławi, byśmy umieli pracować i odpoczywać z Bogiem i zawsze słuchali Jego głosu.

Intencje Apostolstwa modlitwy 2018r.

Przez cały rok za Ojczyznę: O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Lipiec Intencja ewangelizacyjna: Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.

Parafialna: O bezpieczne wakacje dla dzieci i młodzieży.

Sierpień Intencja powszechna: Aby globalne decyzje ekonomiczne i polityczne chroniły rodziny jako skarb ludzkości.

Parafialna: O błogosławieństwo dla pracujących na roli i wspomagających rolników.

środa,
18 lipca 2018