14.01.2018

Panie, przymnóż nam wiary!

1.    Dziś o 16.00 nieszpory kolędowe, o 16.30 Msza św. popołudniowa.

2.    Dziś po Mszy św. o 12.00 spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

3.    Młodzież z naszego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie dziś po południu kolędować na pomoc dzieciom w Syrii i Libanie. Młodzi przejdą przez Łukową. Prosimy życzliwie ich przyjąć i pomóc dzieciom w Syrii i Libanie.

4.    Dziękujemy za tacę na inwestycje w naszych świątyniach. Łukowa: 4 460,20 zł; Babice: 1 223 zł; Osuchy: 253 zł. Bóg zapłać.

5.    Dziękujemy za ofiary złożone przy okazji wizyty pasterskiej. Dziś czytamy ofiary z Łukowej II:

6.    Rada Parafialna, Legion Maryi i Rodzina Radia Maryja będą miały spotkanie opłatkowe. Zapraszamy Radnych, członków Legionu Maryi i Rodziny Radia Maryja oraz tych, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w tym spotkaniu do szkoły w Babicach dziś na godz. 18.00.

7.    Od czwartku, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia.

8.    W piątek ks. Grzegorz odwiedzi chorych, do których zwykle jeździł.

9.    Za tydzień po Mszy św. o godz. 12.00 będą jasełka przygotowane przez dzieci ze szkoły podstawowej w Łukowej.

10.W przedsionku kościoła jest do nabycia tygodnik NIEDZIELA. Warto przeczytać: „Dlaczego islam toleruje przemoc?”; „Europejczycy są chrześcijanami”; „Małe wielkie państwo”.

11.Polećmy naszą diecezję opiece Matki Bożej. Pod Twoją obronę …

12.Niech Boże błogosławieństwo pomoże nam iść za Chrystusem tak, jak poszedł za Nim św. Stanisław Kostka i inni święci duchowni i świeccy.

Intencje Apostolstwa modlitwy 2018r.

Styczeń Intencja ewangelizacyjna: Aby w krajach azjatyckich chrześcijanie, wraz z innymi mniejszościami religijnymi, mogli żyć swoją wiarą w pełnej wolności.

Parafialna: Aby rodziny znalazły czas na codzienną wspólną modlitwę.

Diecezjalna: O świętość wszystkich mieszkańców naszej diecezji.

Za Ojczyznę: O Polskę wolną, sprawiedliwą i żyjącą wiarą w Chrystusa.

Luty Intencja powszechna: Aby ci, którzy sprawują władzę materialną, polityczną lub duchową, nie pozwolili, by rządziła nimi korupcja.

Parafialna: O owoce rekolekcji wielkopostnych.

Diecezjalna: O świętość wszystkich mieszkańców naszej diecezji.

Za Ojczyznę: O Polskę wolną, sprawiedliwą i żyjącą wiarą w Chrystusa.

czwartek,
18 stycznia 2018