Kancelaria jest czynna w dni powszednie w godz. 8.00 - 9.00 oraz w sobotę  w godz. 17.00 - 17.50. Jeśli w tym czsie w kościele jest jakieś nabożeństwo kancelaria jest nieczynna.

Facebook parafialny

20.01.2019

Panie, przymnóż nam wiary!

1.        Dziś o godz. 16.00 nieszpory kolędowe, a o 16.30 Msza św.

2.        Do 2 lutego różaniec jest po Mszy św. o 10.00 przy żłóbku, a nieszpory kolędowe w niedziele o 16.00.

3.            Dziękujemy za tacę na inwestycje w naszych świątyniach w ubiegłą n niedzielę:  Łukowa 3813 zł; Babice 1202 zł; Osuchy 278 zł. Bóg zapłać.

4.        Dziś w Łukowej młodzież będzie kolędować na pomoc dzieciom w Rwandzie i Burundi. Prosimy o życzliwe przyjęcie Kolędników Misyjnych.

5.        Dziś po Mszy św. o 12.00 będą jasełka przygotowane przez dzieci z Łukowej.

6.        Za tydzień po Mszy o 12.00 jasełka przygotowane przez dzieci z Babic.

7.        W sobotę o 17.00 chrzest dzieci. Konferencja dla rodziców i chrzestnych oraz spisywanie aktów chrztu w piątek o 17.00.

8.        Można już zamawiać Msze święte do końca maja przyszłego roku.

9.        Szkole Podstawowej w Łukowej dnia 27.01.2019r. odbędzie się spotkanie z lekarzami organizowane przez Akademię Zdrowia. Tematem będzie ochrona zdrowia i medycyna naturalna. Początek o godz. 14.00.

10.        W przedsionku kościoła jest do nabycia tygodnik NIEDZIELA. Warto przeczytać widomości z życia Kościoła, a także artykuły: „Czego Europa może nauczyć się od Polski”; „Strasburg, model islamizacji Europy”; „Czy katolik ma ojczyznę?”; „Orszaki Trzech króli..”- z relacją i zdjęciem z Łukowej

11.        Niech nam Bóg błogosławi i sprawi, byśmy za radą Matki Bożej czynili wszystko, co powie Jej Syn.

Intencje Apostolstwa modlitwy 2018r.

Przez cały rok za Ojczyznę: O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Styczeń 2019
Ewangelizacyjna: Za młodzież, szczególnie z Ameryki Łacińskiej, aby za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do przekazywania światu radości Ewangelii.

Parafialna: Aby nasi bliscy, którzy są obojętni na Boga lub zagubieni duchowo doświadczyli w swoim życiu spotkania z żywym Bogiem.

Luty
Ewangelizacyjna: O wspaniałomyślne przyjęcie ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji oraz wszelkiej innej przemocy.

Parafialna: Aby chorzy, cierpiący i starsi byli otoczeni należnym szacunkiem oraz cieszyli się zdrowiem duszy i ciała.

Marzec
Ewangelizacyjna: Za wspólnoty chrześcijańskie, szczególnie te prześladowane, aby odczuwały bliskość Chrystusa, a ich prawa były respektowane.

Parafialna: Aby Wielki Post był okazją do powrotu do Kościoła tych, którzy są od niego daleko.

Kwiecień
Ewangelizacyjna: Za lekarzy i pracowników humanitarnych, przebywających na obszarach wojennych, którzy narażają własne życie, aby ocalić innych.

Maj
Ewangelizacyjna: Aby Kościół w Afryce poprzez zaangażowanie swoich członków był zaczynem jedności pomiędzy narodami, a także znakiem nadziei dla tego kontynentu.

Boże, Twój Syn przez swoje życie, śmierć i zmartwychwstanie wysłużył nam wieczne zbawienie, + spraw, abyśmy rozważając te tajemnice w różańcu Najświętszej Maryi Panny, * według nich kształtowali swoje życie i osiągnęli to, co one obiecują. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, + który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków.

środa,
23 stycznia 2019