Łukowa godz. 8.00; 10.00;  16.30

12.11.2017

Panie, przymnóż nam wiary!

1.          Dziś różaniec za zmarłych o godz. 16.00, a po nim Msza św.

2.          Dziękujemy za tacę na inwestycje w naszych świątyniach w ubiegłą niedzielę: Łukowa 4439,15 zł; Babice 1027 zł; Osuchy 251 zł. Bóg zapłać.

3.          Ofiara bezimienna z Łukowej 200 zł. Bóg zapłać.

4.          Dziś jest Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

5.          W środę zapraszamy dzieci z klas IV – VI na Koło Misyjne o godz. 16.00.

6.          W czwartek o godz. 17.00 będzie Msza św. Rodziny Radia Maryja w Babicach.

7.          W piątek o 14.00 spotkanie grupy Dzieci Bożych. Zapraszamy dzieci z klas I – III.

8.          W sobotę o 10.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

9.          Za tydzień po Mszy św. o 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przed I Komunią św.

10.          W przedsionku kościoła jest do nabycia tygodnik NIEDZIELA, w którym warto przeczytać: „Ocalmy chrześcijan”; „Dołączamy do bogatych”; „najpiękniejszy symbol niepodległości”; „Żeby się nie bać, trzeba wierzyć”. Dla młodzieży jest dwutygodnik DROGA z głównym tematem: „Obiecanki nie cacanki”. Są też ciekawe artykuły: „W niewoli przesądów”; „Zielona Budka” i wywiad z autorem książki „Wyrwałem się z piekła”.

11.          W ubiegłym tygodniu do Pana odeszli: Katarzyna Mojak z Kol. Łukowa i Tadeusz Kuszka.

12.          Polećmy opiece Matki Bożej naszą diecezję prosząc o uświęcenie duchownych
i świeckich. Pod Twoją obronę

13.          Niech Bóg swoim błogosławieństwem sprawi, by naszą wiarę było widać w naszych czynach.

Módlmy się za naszą parafię i za tych, którzy w jej intencji podjęli modlitwę i post, aby Pan Bóg obdarzył nas wszystkich potrzebnymi łaskami do prawdziwego chrześcijańskiego życia.

Intencje Apostolstwa modlitwy 2017r.

Listopad

Intencja ewangelizacyjna: Aby chrześcijanie w Azji, dając świadectwo Ewangelii swoimi słowami i czynami, przyczyniali się do dialogu, pokoju i wzajemnego zrozumienia, zwłaszcza z wyznawcami innych religii.

Parafialna: Za zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin.

Diecezjalna: O odnowienia i umocnienia wiary, nadziei oraz miłości w sercach kapłanów i wiernych świeckich.

Za Ojczyznę: O wierność Bogu i pokój społeczny.

Grudzień

Intencja ogólna: Aby osoby starsze, wspierane przez rodziny i przez wspólnoty chrześcijańskie, współpracowały, wykorzystując mądrość i doświadczenie, w przekazywaniu wiary i wychowaniu nowych pokoleń.

Parafialna: O przeżywanie Adwentu i świąt Bożego Narodzenia po bożemu: w zgodzie, miłości i na modlitwie.

Za Ojczyznę: O wierność Bogu w podejmowanych decyzjach i codziennym życiu.

piątek,
17 listopada 2017